Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SMSL - w dystrybucji MIP (14.04.2016)

Firma MIP rozpoczęła dystrybucją produktów marki SMSL na polskim rynku. SMSL to producent specjalizujący się zwłaszcza w niedrogich wzmacniaczach i przetwornikach. Sprzedaż wyrobów tej marki jest prowadzona w ponad 30 krajach. Firma SMSL podkreśla, że ma swój własny dział rozwoju R&D.

Produkty tej marki generalnie charakteryzują się umiarkowanymi cenami i niedużymi wymiarami. Nawet najbardziej rozbudowane zestawy złożone z osobnych modułów przetwornika, wzmacniacza oraz zasilacza zmieszczą się na biurku i nie zajmą wiele miejsca. Niemal wszystkie modele posiadają obudowy wykonane z lotniczego aluminium, poddawane procesowi anodowania, aby maksymalnie zwiększyć ich odporność na czynniki zewnętrzne. Aby zapewnić dobrą jakość stosowane są podzespoły od wiodących firm, takich jak: ESS SABRE (przetworniki), Wolfson, Texas Instruments, Nichicon (kondensatory), Elna, Panasonic, TDK, ALPS oraz TOCOS (potencjometry).

Część produktów można łączyć w zestawy, co powoduje, że można korzystać z każdego elementu z osobna i stopniowo rozbudowywać system audio. Przykładowo w zestawie Panda kupując kolejno wzmacniacz Sanskrit PHA, DAC Sanskrit Pro oraz zasilacz Sanskrit LPS uzyskujemy stopniową poprawę jakości dźwięku.

W ofercie jest duża ilość różnych modeli, które można podzilić na dwie grupy. Produkty mobilne to głównie konwertery CA i wzmacniacze dedykowane do urządzeń przenośnych, takich jak tablety czy smartfony. Tytułem przykładu można wymienić DAC SMSL M2 oraz wzmacniacz słuchawkowy SMSL sAp5. Bogata jest też oferta produktów stacjonarnych jak konwertery CA i wzmacniacze. SMSL produkuje zarówno wzmacniacze słuchawkowe (przykładowo SMSL V2) jak również wzmacniacze przeznaczone do sterowania głośników (seria SA), poczynając od niewielkich biurkowych po duże podłogowe. SMSL oferuje również konwertery cyfrowo-analogowe oraz urządzenia do strumieniowania audio. Część produktów to swego rodzaju kombajny łączące w sobie możliwość pracy w trybie wzmacniacza zarówno słuchawkowego jak i głośnikowego.

[zdjęcie zestawu SMSL Panda]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl