Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - przenośny odtwarzacz HM 802s (8.04.2016)

Na nasz rynek wszedł przenośny odtwarzacz plików HiFiMan HM-802s. Cena tego urządzenia (dystrybucja Rafko) to 4.195złotych.

HM-802s to nowa, udoskonalona wersja HM-802, który z kolei był następcą HM801. HM-802s dołącza do topowego modelu HM-901s i bazuje na procesorze od droższego krewniaka. Pozwala to na obsługę plików DSD oraz gwarantuje włączanie urządzenia w czasie poniżej 3 sekund.

Do dyspozycji są dwa wyjścia pozwaljące na podłączenie niesymetryczne i symetryczne.

Obsługiwane są pliki PCM wysokich rozdzielczości WAV, FLAC, APE, AIFF (16-24bity, 44,1-192kHz), jak też pliki PCM typu MP3, OGG, AAC, ALAC, WMA. Oprócz tego obsługiwane są pliki DSD64 (DFF,DSF)

Grafitowa obudowa wykonana jest ze stopu aluminium na obrabiarkach CNC. Solidny materiał ma zagwarantować wytrzymałość, a użycie metalu korzystne warunki termiczne pracy urządzenia.

Do konwersji cyfrowo-analogowej zastosowano parę układów WM8740 (po jednym na kanał) co pozwoliło na uzyskanie wysokiej separacji kanałów oraz dużego odstępu sygnał/szum na poziomie 110dB.

HM802s pozwala na stosowanie różnych kart wzmacniacza aby dostosować się do gustów użytkowników i różnych rodzajów słuchawek. Wraz z HM802s debiutuje nowa karta wzmacniacza Power II (moc 195mW, THD 0.03%, stosunek sygnał/szum z wagą A 108dB), która jest następcą pierwszej wyprodukowanej przez HiFiMana karty z HM801. Według producenta karta ta daje relaksujący, łagodny i gładki dźwięk, a także radzi sobie z trudnymi do wysterowania słuchawkami.

Opatentowany analogowy regulator głośności oparty o drabinkę rezystorową zapewnia bardzo precyzyjną nastawę i równomierność kanałów, a także szerokie pasmo i niskie zniekształcenia. Brak regulacji wzmocnienia gwarantuje, że sygnał nie jest poddawany dodatkowej obróbce.

HM802s opiera się na systemie operacyjnym Taichi 2.0. Istnieje możliwość dokupienia pamięci SD do 256GB. Żywotność baterii to 11 godzin. HM802s jest też kompatybilny ze stacją dokującą od HM901s.

Dane techniczne HM802s:

[zdjęcie odtwarzacza plików HiFiMan HM-802s]
[zdjęcie odtwarzacza plików HiFiMan HM-802s - widok z góry]
[zdjęcie odtwarzacza plików HiFiMan HM-802s - widok z boku]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl