Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HI-FI MAN - EF2C, wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem CA USB (5.04.2016)

Na nasz rynek wszedł HiFiMan EF2C, czyli połączenie hybrydowego wzmacniacza słuchawkowego z przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB. EF2C to poprawiona wersja wzmacniacza EF2A. Cena nowego modelu (dystrybucja Rafko) wynosi 945 złotych.

EF2C ma wejście USB typ B do połączenia z komputerem oraz wejście RCA LR dla sygnałów analogowych. Do wyboru wejścia służy przycisk na przedniej ściance.

EF2C ma nowe, dwa razy mocniejsze stopnie wyjściowe (600mW na 35Ω). Możliwa jest obsługa słuchawek dynamicznych do 300Ω. Nowy potencjometr krokowy zapewnia bardzo dobrą równowagę kanałów. Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy został oparty na lampach 6J1 pracujących w stopniu wejściowym. Wzmacniacze operacyjne OPA2604 wraz z elementami dyskretnymi tworzą stopień wyjściowy. Zastosowano przetwornik cyfrowo-analogowy CMEDIA.

Panel frontowy wykonano ze szczotkowanego aluminium. W zestawie załączany jest zewnętrzny zasilacz, kabel USB do połączenia z komputerem i instrukcja obsługi. Wymiary EF2C to (SWG) 144 * 78 * 110mm, a masa jest równa 1,36kg.

[zdjęcie przetwornika-wzmacniacza HiFiMan EF2C]
[zdjęcie przetwornika-wzmacniacza HiFiMan EF2C - tylna ścianka]
[zdjęcie przetwornika-wzmacniacza HiFiMan EF2C - widok z góry]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2023 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl