Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VERBATIM - nowe słuchawki douszne i nowe słuchawki Bluetooth (25.03.2016)

Verbatim wprowadza na rynek rodzinę nowych produktów audio. Wśród nowości znajdują się słuchawki High Performance Sound Isolating (cena około 150 złotych), Performance Tuned Headphones (cena około 85 złotych) oraz Bluetooth Headphones (cena około 299 złotych). Będą one dostępne w Europie w kwietniu 2016 roku.

Douszne słuchawki High Performance Sound Isolating mają aluminiową obudowę dostępną w kolorze srebrnym lub złotym i głośniki o średnicy 10mm. Impedancja wynosi 16 omów, a czułość 96dB@1kHz. Słuchawki zostały wyposażone w nieplączący kabel długości 125cm, mikrofon oraz pilota, co pozwala poruszać się po playliście i odbierać połączenia telefoniczne. Silikonowe nakładki dostępne w trzech rozmiarach izolują od dźwięków z otoczenia i zapewniają komfortowe dopasowanie.

Douszne słuchawki Performance Tuned mają głośniki o średnicy 9.2mm. Czułość wynosi 92dB@1kHz. Słuchawki są dostępne z trzema końcówkami silikonowymi, które zapewniają wysoki poziom izolacji. Profilowana konstrukcja obudowy pozwala łatwiej dopasować słuchawki i wygodnie korzystać z nich nawet podczas aktywnego słuchania. Słuchawki Performance Tuned są dostępne w czarnym kolorze. Kabel o długości 125cm i szerokości 4mm, nieco spłaszczony w porównaniu do tradycyjnych kabli słuchawkowych, minimalizuje możliwość falowania i splątania.

Nauszne słuchawki Bluetooth pozwalają na bezprzewodowe słuchanie z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Wystarczą 4 godziny ładowania, by zapewnić 20 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Wyposażone są w 40-milimetrowe, neodymowe głośniki. Impedancja wynosi 32 omy a czułość 96dB@1 kHz. Dostępne funkcje obejmują tryb głośnomówiący, odbieranie połączeń, odtwarzanie i zatrzymywanie muzyki, a także przewijanie utworów. Miękkie poduszki nauszników zapewniają wygodne dopasowanie do ucha.

[zdjęcie słuchawek Verbatim Sound Isolating]
[zdjęcie słuchawek Verbatim Performance Tuned]
[zdjęcie słuchawek Verbatim Bluetooth]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl