Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SENNHEISER - polska premiera słuchawek HE1 (22.03.2016)

W dniach od 15 do 17 marca 2016, w specjalnie przygotowanej sali Narodowej Galerii Sztuki Zachęta w Warszawie odbyła się polska premiera systemu słuchawkowego Sennheiser HE1. Zestaw składa się z elektrostatycznych słuchawek oraz dedykowanego lampowego przedwzmacniacza.

W listopadzie zeszłego roku firma Sennheiser zapowiedziała nowy produkt z kategorii referencyjnego audio, następcę słynnego Orpheusa z 1991 roku. Już w tym roku dowiedzieliśmy się, że ten wyjątkowy produkt będzie nosił nazwę HE1. Będą to najdroższe słuchawki na rynku - ich cena ma wynosić około 50 tysięcy euro. Podczas polskiej premiery wykorzystywano prototyp od numerze seryjnym 0001. Modele produkcyjne (w liczbie 300 sztuk rocznie) będą dostępne od lata tego roku. Wszystkie słuchawki HE1 będą wytwarzane ręcznie w fabryce głównej Sennheisera w Hanowerze i dostarczane klientom osobiście przez opiekuna z firmy.

Na prezentacji w Zachęcie oprócz HE1 można było też zobaczyć słuchawki elektrostatyczne Sennheiser Orpheus, pierwszy mikrofon bezprzewodowy Sennheisera Mikroport z 1957 roku oraz pierwsze słuchawki otwarte na świecie, Sennheiser HD 414. Ponadto wystawiono kilka obecnie produkowanych urządzeń, których większość można było słuchać przez cały czas imprezy (HD 800, HD 800S, HD 630VB, przenośne słuchawki Sennheiser MOMENTUM, wzmacniacze słuchawkowe Sennheiser HDVD 800, dokanałowe słuchawki audiofilskie Sennheiser IE 800, mikrofon bezprzewodowy Sennheiser SKM 5200).

Więcej informacji o samych słuchawkach HE1 opublikowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku (odsyłacz).

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl