Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

JAM - mały głośnik bezprzewodowy do ciężkiego rocka (29.02.2016)

Na naszym rynku pojawił się bezprzewodowy głośnik JAM Heavy Metal. Mimo niedużych rozmiarów jest on określany przez producenta jako sprzęt szczególnie dobrze przystosowany do odtwarzania cięższych gatunków muzycznych takich jak metal. Cena JAM Heavy Metal (dystrybucja Impakt) wynosi około 307zł.

Zastosowano parę przetworników elektroakustycznych oraz dwie membrany bierne. Wbudowany wzmacniacz opisano jako 20-watowy, bez podania dokładniejszych szczegółów co do sposobu okreśłenia tej mocy. Obudowa jest wykonana z anodyzowanego aluminium. Wymiary urządzenia to 252 * 63 * 60 mm. Do obsługi służy zestaw klawiszy na obudowie.

JAM Heavy Metal odbiera sygnał za pośrednictwem Bluetooth w promieniu 9 metrów. Jest też wejście AUX w postaci gniazda mini-jack.

Wbudowana bateria pozwala na pracę do 8 godzin. Ładowanie przez gniazdo USB trwa 3 godziny. Aby naładować baterię można podłączyć głośnik kablem USB do komputera lub też za pośrednictwem ładowarki podłączyć się do gniazdka elektrycznego.

Głośnik ma też kilka dodatkowych funkcji. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmowy telefonicznej bez konieczności przełączania urządzeń. Komunikaty głosowe informują o statusie urządzenia. Do wyboru są cztery jezyki komunikatów: angielski, francuski, hiszpański, portugalski.

[zdjęcie bezprzewodowego głośnika JAM Heavy Metal]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl