Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - C52, tranzystorowy przedwzmacniacz z wejściami cyfrowymi (15.02.2016)

Na nasz rynek wszedł przedwzmacniacz McIntosh C52. Klasyczna dla tego producenta szata wzornicza jest dopasowana do firmowej stylistyki.

Jak podaje producent jest to najbardziej zaawansowany przedwzmacniacz tranzystorowy w pojedynczej obudowie jaki opracowano do tej pory w firmie McIntosh.

Dla sygnałów analogowych są 3 wejścia symetryczne (XLR, impedancja 44kΩ), 4 liniowe wejścia niesymetryczne (RCA, impedancja 22kΩ) a także wejścia gramofonowe MC (RCA, wzmocnienie 60dB) i MM (RCA, wzmocnienie 40dB). Natomiast dla sygnałów cyfrowych są 3 wejścia optyczne, 2 koncentryczne, firmowe wejście MCT i jedno wejście USB. Wejścia optyczne/koncentryczne obsługują sygnały do 24-bity/192kHz. Wejście USB akceptuje sygnały PCM do 32-bity/384kHz, DSD64, DSD128, DSD256 oraz DXD 352.8kHz i DXD 384kHz. Natomiast wejście MCT pozwala podłączyć sygnały DSD z transportu MCT450 SACD/CD.

C52 ma po trzy zestawy wyjść, zarówno symetrycznych XLR jak i niesymetrycznych RCA, można więc bez problemu zrealizować bi-amping czy tri-amping. Oprócz tego jest też stałopoziomowe wyjście RCA. Wyjście słuchawkowe jack 1/4-cala wykorzystuje firmową technologię HXD (Headphone Crossfeed Director).

Funkcja Home Theater Pass Through pozwala na łatwą integrację z systemami kina domowego. Na wyposażeniu jest 8-pasmowy analogowy korektor. Dostępny jest też zestaw gniazd na potrzeby sygnałów wyzwalaczy i sygnałów sterowania.

Dane techniczne przedwzmacniacza McIntosh C52:

[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C52]
[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C52 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl