Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

NIME AUDIO - hi-endowe monitory Elite One (12.02.2016)

Po premierze na ostatnim Audio Show na polskim rynku pojawiły się monitory Elite One z włoskiej firmy Nime Audio Design. Cena za parę wynosi 72.900 zł (dystrybucja Audio Cave). Dilerem prowadzącym sprzedaż Elite One jest Premium Sound w Gdańsku.

Obudowy Elite One wykonane są ze stali i aluminium. Do kolumn przeznaczone są dedykowane podstawki o masywnej konstrukcji i znacznej masie. Podstawki są wyposażone w kolce i można je przykręcić do kolumn. Podstawki są oferowane wyłącznie z polerowanej lub satynowej stali. Kolumny mogą mieć wykończenie polerowane lub matowe czarne, błyszczące białe, bądź też kolory niestandardowe.

Elite one to konstrukcja dwudrożna, typu bass-reflex. Zastosowano przetworniki niemieckiej firmy Accuton. Głośnik wysokotonowy 25mm ma ceramiczną, wklęsłą kopułkę. Głośnik niskośredniotonowy o rozmiarze 173mm też ma membranę ceramiczną.

Kolumny Nime Audio Design produkowane są ręcznie, przez najwyższej klasy rzemieślników, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów i komponentów.

Zwrotnica znajduje się w dodatkowej obudowie, aby oddzielić ją od przetworników w celu wyeliminowania zakłóceń. Dzięki wyrównanemu przebiegowi impedancji Elite One nie sprawiają kłopotów większości wzmacniaczy tranzystorowych i lampowych.

Dane techniczne Elite One:

[zdjęcie zestawów głośnikowych Nime Audio Elite One]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl