Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

QED - pełnopasmowe głośniki Arias (6.04.2001)

Brytyjska firma QED specjalizująca się w okablowaniu i wyposażeniu do systemów multi-room wprowadziła do swej oferty nową kolumnę pod nazwą Arias. Jest to miniaturowa konstrukcja z jednym pełnopasmowym głośnikiem. Projekt przewiduje instalację przy ścianie, najlepiej w pobliżu narożników pomieszczenia. Arias wykorzystuje specjalnie zaprojektowany na potrzeby tej konstrukcji głośnik z wtryskowo formowaną membraną. Obudowa ma otwór bass-reflex. Arias jest osiągalny nie tylko w różnych wariantach kolorystycznych, ale także z dwoma różnymi maskowniacami - metalową siatką lub maskownicą tekstylną. Arias ma impedancję nominalną 4 omy, efektywność 82 dB, wymiary 115-155-195 mm (SWG), a zalecana moc współpracującego wzmacniacza zawiera się w przedziale 20-50W. Brytyjska cena detaliczna wynosi 199 funtów za parę.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl