Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - magnetostatyczne słuchawki Edition X (15.01.2016)

Na polski rynek wchodzą słuchawki magnetostatyczne (planarne) HiFiMan Edition X bazujące na wcześniejszym modelu HE-1000. Cena Edition X wynosi 8.799 złotych.

Edition X wchodzą na rynek kilka miesięcy po HE-1000 i są one uproszczoną wersją droższego krewniaka. Jak zapewnia producent niewiele ustępują poprzednikowi pod względem jakości brzmienia. Zastosowano membranę o grubości jednego nanometra, zbliżoną parametrami do przetwornika modelu HE-1000. Opatentowany system maskownic przetwornika Window Shade redukuje niechciane odbicia dźwięku. Edition X wyposażono w wygodny, giętki i w pełni regulowany pałąk znany już z modelu HE-1000. Asymetryczne nausznice dopasowano do naturalnego kształtu ludzkiego ucha, a skórzano-welurowe poduszki dopasowują się do kształtu głowy.

Słuchawki mają stosunkowo niską impedancję około 25Ω i skuteczność 103dB, dzięki czemu są dobrym obciążeniem nawet dla mniej wydajnych wzmacniaczy. W zestawie znajdują się dwa przewody ciągnięte z jednego kryształu srebra. Kabel długości 1,5m zakończony wtykiem mini-jack 3.5mm jest zalecany do użytku przenośnego, a kabel 3m zakończony wtykiem jack 6.3mm jest dedykowany do użytku domowego.

[zdjęcie słuchawek MiFiMan Edition X]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl