Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MC INTOSH - C47, przedwzmacniacz stereo z wejściami cyfrowymi (14.01.2016)

Do oferty firmy McIntosh dołączył stereofoniczny przedwzmacniacz C47. Oparte na układach półprzewodnikowych urządzenie obsługuje zarówno źródła cyfrowe jak i analogowe, łącznie ma 12 wejść. Wzornictwo jest zgodne z firmową stylistyką McIntosha, wykorzystano szklany panel frontowy w czarnym kolorze.

Dla sygnałów analogowych do dyspozycji są dwa wejścia symetryczne XLR, trzy wejścia niesymetryczne RCA oraz dwa wejścia gramofonowe, osobne dla wkładek MM (wzmocnienie 40dB) i osobne dla wkładek MC (wzmocnienie 60dB).

Dla źródeł cyfrowych przeznaczono dwa wejścia optyczne, jedno wejście koncentryczne RCA, wejście USB i firmowe wejście MCT. Wejścia optyczne i koncentryczne obsługują sygnały do 24-bitów/192kHz. Wejście USB obsługuje sygnały PCM do 32-bitów/384kHz (w tym takze DXD 352.8kHz i DXD 384kHz) oraz 1-bitowe sygnały DSD64, DSD128, DSD256. Przy odtwarzaniu płyt SACD z transportu SACD/CD McIntosh MCT450 można skorzystać z firmowego połączenia MCT.

C47 ma po dwa wyjścia symetryczne XLR i niesymetryczne RCA. Oprócz tego jest też wyjście RCA o stałym poziomie. Wyjście słuchawkowe 1/4 cala jest obsługiwane przez układ z firmowym systemem Headphone Crossfeed Director (HXD) do kreowania poprawionego efektu sterefonicznego.

Przedwzmacniacz ma na wyposażeniu regulację barwy. Dostępna jest funkcja Home Theater Pass Through do integracji w systemach wielokanałowych. Wyposażenie uzupełniają gniazda do transmisji danych sterujących i sygnałów wyzwalaczy.

Dane techniczne przedwzmacniacza McIntosh C47:

[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C47]
[zdjęcie przedwzmacniacza McIntosh C47 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl