Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KBL SOUND - interkonekty serii Zodiac (5.01.2016)

Firma KBL Sound ma w ofercie nowy interkonekt Zodiac, będący bezpośrednim następcą modelu Hologram. Pozostając w podobnym segmencie cenowym, nowy kabel oferuje wiele cech szczytowych modeli Red Eye Ultimate i Himalaya.

Zastosowanie komponentów najnowszej generacji, spotykanych w produktach najwyższej klasy poprawiło zarówno parametry jak i wygląd. Przewodniki wykonane są z ultra czystej miedzi monokrystalicznej, uzyskanej dzięki technologii OCC i poddanej następnie procesowi kriogenizacji. Technologia OCC (Ohno Continous Cast) zapewnia jednorodną strukturę długiego, pojedynczego kryształu w całym przewodniku. Kriogenizacja z kolei polega na dalszych zmianach struktury molekularnej w metalu i zmniejszaniu napięcia wewnętrznego przez zamrażanie ciekłym azotem w bardzo niskiej temperaturze -196 do -250°C. Interkonekty Zodiac konfekcjonowane są złoconymi wtyczkami WBT-0114 Cu nextgen, w których zminimalizowana została powierzchnia styku dla redukcji niekorzystnych zjawisk magnetycznych, takich jak prądy wirowe i inne szkodliwe zjawiska związane ze zbyt dużą masą metalu na łączeniach.

Kable sygnałowe z serii Zodiac dostępne są również w wersji symetrycznej z zakończeniami XLR i w postaci cyfrowej łączówki 75 Ω RCA lub 110 Ω XLR oraz jako interkonekty phono, z jednej strony zakończone wtykami RCA, a od strony ramienia albo 5 DIN, albo RCA.

Kable po etapie produkcji są testowane, a następnie poddawane procesowi formowania profesjonalnym kondycjonerem. Dzięki temu po krótkotrwałej adaptacji pokazują pełnię swoich możliwości i ich działanie nie zmienia się.

Standardowe długości to: 1m, 1,5m, 2m. Cena detaliczna za kabel 2x1m wynoai 2.960 zł.

[zdjęcie interkonektu KBL Sound Zodiac]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl