Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie wykonywać żadnych innych czynności związanych z ogłoszeniami

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 20 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie możliwe będzie korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO RESEARCH - w dystrybucji Horn Distribution (4.01.2016)

Z początkiem stycznia 2016 firma Horn Distribution została wyłącznym dystrybutorem marki Audio Research. Umowa dystrybucyjna obejmuje również zasięgiem terytorium Litwy, gdzie marka Audio Research jest oferowana przez siostrzaną spółkę Horn Distribution (LT) UAB z siedzibą w Wilnie.

Oferta Horn Distribution rozszerza się o wszystkie linie produktowe urządzeń tej marki, do których należą odtwarzacze CD, przetworniki analogowo-cyfrowe DAC, przedwzmacniacze oraz wzmacniacze. Więcej informacji o gamie oferowanych modeli i ich ceny znajdują się na stronie www.horn.pl.

Audio Research jest jednym z najstarszych producentów na amerykańskim rynku audio. Firma została założona w 1970 roku w Minneapolis i rosła stabilnie w ciągu ostatnich 40 lat dzięki sieci specjalistycznych dealerów audio w całej Ameryce Północnej, dystrybutorom w Europie, Azjii i Ameryce Południowej. Firma zajmuje pomieszczenia o powierzchni 48 000 metrów kwadratowych posiadając zaawansowane technicznie linie produkcyjne i siedzibę w Plymouth w Minnesocie, gdzie ponad 50 specjalizowanych pracowników technicznych montuje urządzenia oraz oferuje wsparcie techniczne dla wszystkich linii produktów. Marka Audio Research należy do World of McIntosh (WOM), rodziny marek audio. Inne marki z tej grupy to Sonus faber, Wadia, Sumiko i McIntosh.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Aby przekazać swoje uwagi do redakcji proszę
Copyright © 1991-2024 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl