Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz zintegrowany M5Si (29.12.2015)

Na polski rynek wchodzi wzmacniacz zintegrowany Musical Fidelity M5si. Ma on moc 150W na kanał i plasuje się pomiędzy 85-watowym M3si oraz 220-watowym M6si. Cena urządzenia wynosi 9.999 złotych.

Układy wzmacniacza zostały rozmieszczone na jednej płytce drukowanej, ale konstrukcyjnie tworzą one dwa rozdzielone monobloki z osobnym przedwzmacniaczem. M5Si był opracowany po modelu Nu-Vista 800. Dzięki temu można było wykorzystać w M5Si rozwiązania dotyczące prowadzenia ścieżek zastosowane u droższego krewniaka. Wyposażenie wzmacniacza ograniczono do niezbędnego minimum. Oprócz włącznika i diody sygnalizacyjnej na przedniej ściance jest tylko gałka regulacji głośności i przyciski do przełączania źródeł.

M5si ma na wyposażeniu 4 wejścia niesymetryczne RCA LR, oraz wejście RCA dla gramofonów z wkładką MM. Oprócz tego jest też asynchroniczne wejście USB-B zdolne obsłużyć sygnał w rozdzielczości do 24-bity/96kHz.

Oprócz zestawu wyjść głośnikowych do dyspozycji jest też liniowe wyjście RCA o stałym poziomie i wyjście RCA z przedwzmacniacza o poziomie regulowanym. Sam przedwzmacniacz pracuje w klasie A.

Wyposażenie uzupełnia wejście i wyjście wyzwalacza.

Dane techniczne Musical Fidelity M5Si:

[zdjęcie wzmacniacza Musical Fidelity M5Si]
[zdjęcie wzmacniacza Musical Fidelity M5Si - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl