Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

THIEL - subwoofer SmartSub 1.12 (28.12.2015)

Amerykańska firma Thiel poinformowała o swoim nowym, aktywnym subwooferze SmartSub 1.12. Produkt ten wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami funkcjonalnymi.

Nowy subwoofer ma firmowy, 12-calowy głośnik z aluminiową membraną o dużym skoku. Kosz głośnika jest odlewany. Wzmacniacz impulsowy o mocy ciągłej 1.250W jest sterowany przez układy DSP. Układy DSP monitorują pracę urządzenia i dbają też o bezpieczeństwo głośnika oraz wzmacniacza.

SmartSub może być podłączony do systemu audio zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo.

SmartSub może być indywidualnie dopasowany do pomieszczenia i sterowany przy pomocy aplikacji. Podstawowe czynności obsługowe można też wykonać z pomocą zwykłego, załączonego w zestawie pilota na podczerwień. Z pilota można sterować włączaniem zasilania, głośnością, wyborem źródeł, wyciszyć sygnał wejściowy (mute) i wybrać tryb brzmieniowy.

Subwoofer może połączyć się z lokalną siecią Wi-Fi, co pozwala sterować nim z poziomu aplikacji na smartfonie czy tablecie. Do wyboru jest sześć zdefiniowanych ustawień. Określone nazwą SmartSub XT Processing przetwarzanie sygnału pozwala dopasować do akustyki pomieszczenia nastawy wbudowanego korektora parametrycznego. SmartSub ma filtr dolnoprzepustowy, filtr górnoprzepustowy, możliwość zmiany fazy oraz pięciopasmowy korektor parametryczny. Oporogramowanie na PC pozwala na regulację parametrów tych układów.

[zdjęcie subwoofera Thiel SmartSub 1.12]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl