Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

CARDAS - słuchawki douszne A8 (22.12.2015)

Amerykańska firma Cardas Audio, znana głównie jako producent okablowania, wprowadziła do oferty nowy model dokanałowych słuchawek - A8. Cena na polskim rynku wynosi 1.199zł.

A8 to nowa konstrukcja. Zastosowano ultraliniowy przetwornik 10,85mm z podwójnym magnesem. Słuchawki nie posiadają typowego nabiegunnika. Został on zastąpiony wyprofilowanym układem magnetycznym.

Nowa obudowa wykonana jest z mosiądzu i pokryta jest gumowym tworzywem. Obudowa - podobnie jak w modelu EM5813 - wykorzystuje spiralną krzywiznę (Golden Spiral).

Przewód zastosowany w modelu A8 jest lekki i elastyczny, zrobiony został z wielowiązkowej miedzi z niezależnymi przewodnikami typu Litz dla każdego z kanałów. Standardowy przewód można zastąpić kablem do połączeń symetrycznych, dopasowanym do przenośnych odtwarzaczy Astell&Kern i Pono. Impedancja A8 wynosi 32Ω. Masa słuchawek to 31,2 g.

[zdjęcie słuchawek Cardas A8]
[zdjęcie słuchawek Cardas A8 - zbliżenie]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2022 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl