Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BOULDER - amerykańska elektronika w SoundClubie (18.12.2015)

W ofercie SoundClubu pojawiły się produkty amerykańskiej firmy BoulderAmplifiers. Swoją polską premierą miały one w listopadzie podczas wystawy Audio Video Show 2015. Zaprezentowano wówczas urządzenia z najnowszej serii 2100.

BoulderAmplifiers istnieje od 30 lat i jest jedną z nielicznych marek światowego high-endu, która niezmiennie pozostaje w rękach i pod kierownictwem pierwotnych założycieli. Założycielem marki był Jeff Nelson, ktory zdecydował się uruchomić swą działlnosc w stanie Kolorado. Marka znana jest przede wszystkim z przedwzmacniaczy i końcówek mocy.

Boulder szczyci się bardzo dużą trwałością swoich urządzeń. Firmową filozofią jest odtwarzanie muzyki dokładnie tak, jak była zagrana i nagrana.

Urządzenia najnowszej serii 2100 zastąpiły wcześniejsze modele serii 2000. Boulder 2110 to szczytowy model przedwzmacniacza liniowego, konstrukcja wykorzystująca cztery niezależne chassis. Boulder 2160 to stereofoniczna końcówka mocy o masie 100kg oraz 600W na kanał w klasie A. Model 2150 to monofoniczna końcówka mocy.

Ponadto w ofercie Bouldera znajdują się dwie niższe serie: 800 oraz 1000. Modele serii 800 to przedwzmacniacz, dwa wzmacniacze mocy i wzmacniacz zintegrowany. W najliczniejszej serii 1000 oferowane są końcówki mocy, przedwzmacniacze i odtwarzacz. Natomiast szczytowa seria Boulder 3000 obejmuje jedynie końcówki mocy - stereofoniczną i monofoniczną.

[zdjęcie przedwzmacniacza Boulder 2110]
[zdjęcie wzmacniacza mocy Boulder 2160]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl