Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLD NOTE - modułowy stolik Galileo (16.12.2015)

Włoska firma Akamai sprzedająca swe wyroby pod marką Gold Note wprowadziła do oferty stolik audio Galileo. Jest on oferowany w różnych wersjach konstrukcyjnych i wykończeniowych.

Galileo to system modułowy, który pozwala na montaż stolików dowolnej wielkości. Półki mają grubość 45mm i trójwarstwową, kanapkową konstrukcję. Wykonywane są warstw włoskiego orzecha przedzielonych 3-milimetrową warstwą stali nierdzewnej. Całość jest spięta przy pomocy 16 nierdzewnych śrub. Półka o łukowato wyprofilowanych kształtach i progresywnie fazowanych brzegach ma wymiary zewnętrzne 700x650mm i masę 25kg, a jej nośność jest określona na 100kg.

Stopki Galileo są wykonane z litego aluminium w kształcie klepsydry. Wykonane z brązu, gwintowane wkładki montowane w półkach służą do przenoszenia obciążeń. Wkładki mają wymiary 35x48mm.

Półki Galileo są dostępne w trzech wersajch. Wersja krótka ma cztery aluminiowe stopki o wymiarach 200x50mm. Wersja długa ma cztery aluminiowe stopki o wymiarach 300x50mm. Półka w wersji pełnej (MAIN SHELF) ma aluminiowe stopki o wymiarach 140x50mm z wyżłobieniem na kolce, kolce z podkładkami, a także aluminiowe pokrywki montowane na górze (wymiary 43x70mm).

Wersja Deluxe ma bardziej skomplikowaną konstrukcję stopek i połączeń. Oprócz półek w naturalnym kolorze orzecha są też uproszczone wersje wykończone białym lub czarnym lakierem kryjącym, o nieco zmienionej, lżejszej konstrukcji półki.

[zdjęcie półki Gold Note Galileo]
[zdjęcie stolika Gold Note Galileo]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl