Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER&MATZ - pasywne zestawy głośnikowe Passion (16.12.2015)

Do sprzedaży weszły nowe zestawy głośnikowe marki Kruger&Matz. Są to pasywne kolumny o nazwie Passion (podobne do wcześniejszych aktywnych modeli Passion). Sugerowana cena detaliczna za parę kolumn podłogowych wynosi 1.199 zł. Natomiast zestaw 5.0 złożony z kolumn podłogowych, głośnika centralnego i pary kolumn podstawkowych kosztuje 1.599 zł.

Trójdrożne kolumny przednie mają 1-calowy głośnik wysokotonowy, dwa 5-calowe głośniki średniotonowe i 8-calowy głośnik basowy umieszczony na bocznej ściance. Efektywność tych zestawów wynosi 91dB, a impedancja nominalna to 4Ω. Wymiary (WSG) wraz z podstawą to 1050 * 190 * 320 mm.

Kolumny efektowe mają niskośredniotonowy głośnik o rozmiarze 5 cali oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy. Efektywność tych zestawow wynosi 87dB, a impedancja nominalna to 4Ω. Wymiary (WSG) to 295 * 190 * 210 mm.

Kolumna centralna ma dwa 5-calowe głośniki niskośredniotonowe oraz 1-calowy wysokotnowy. Efektywność tego zestawu wynosi 88dB, a impedancja nominalna to 4Ω. Wymiary (WSG) to 190 * 510 * 210 mm.

We wszystkich kolumnach Passion wykorzystano tej samej wielkości głośniki wysokotonowe z jedwabną kopułką, dzięki czemu wysokie tony charakteryzują się jednolitym brzmieniem. Podobną konstrukcję z wykorzystaniem celulozowych membran mają też przetworniki zastosowane w głośnikach średniotonowych kolumn podłogowych oraz nisko-średniotonowych w przypadku kolumn efektowych i centralnej.

Obudowy wykonane są z płyt MDF pokrytych fornirem oraz elementów lakieorwanych na czarno.

[zdjęcie zestawu kolumn Passion 5.0]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl