Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MASS FIDELITY - Relay, audiofilski adaper Bluetooth (14.12.2015)

Firma Rafko została polskim przedstawicielem kanadyjskiego producenta urządzeń oferujących bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth w jakości audiofilskiej. Pierwszym urządzeniem Mass Fidelity wprowadzanym do sprzedaży w Polsce jest adapter Bluetooth o nazwie Relay, dostępny w kolorze srebrnym matowym, w cenie 1.149 złotych.

Technologia Bluetooth została wybrana ze względu rozpowszechnienie, prostotę używania. Relay ma zewnętrzną antenę i zasięg równy 10m. Producent podaje w swoich materiałach, że w przypadku Relay deklarowany zasięg jest zgodny z faktycznymi wynikami, inaczej niż w wielu innych urządzeniach, które nie są w stanie pracować z deklarowanym zasięgiem.

Relay obsługuje profil A2DP oraz kodeki SBC, aptX, AAC.

Relay ma dwa gniazda RCA. Mogą one pracować na dwa sposoby: jako analogowe wyjście RCA LR, lub też jako dwa równocześnie działające cyfrowe wyjścia koncentryczne.

Przetwarzaniem danych wejściowych zajmuje się procesor cyfrowy Cirrus Logic zdolny do pracy z sygnałem Bluetooth 2.1EDR (Enhanced Data Rate). Procesor ten konwertuje sygnał cyfrowy do rozdzielczości 24bity/48kHz. Sygnał cyfrowy 24/48 może być podany na wyjścia cyfrowe lub też do konwertera CA opartego o 24-bitowy przetwornik marki Burr-Brown.

Obudowa Relay jest wyfrezowana z jednego kawałka aluminium. Na wyposażeniu są kable RCA-RCA i RCA-mini-jack. Wymiary urządzenia to 115 * 100 * 36 mm, a masa jest równa 380 g.

[zdjęcie adaptera Bluetooth Mass Fidelity Relay]
[zdjęcie adaptera Bluetooth Mass Fidelity Relay - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl