Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KBL SOUND - kabel głośnikowy Zodiac z miedzi OCC (2.12.2015)

Nowa seria Zodiac jest poszerzana o kolejne kable. Zodiac należy do środkowego segmentu cenowego oferty firmy KBL Sound.

Do oferty dołączyły kable głośnikowe Zodiac. Wykonane są one z czystej miedzi monokrystalicznej, produkowanej w procesie OCC (Ohno Continous Casting). Jest to specjalna metoda metalurgiczna, dzięki której żyły przewodzące mają jednorodną strukturę molekularną oraz wysokiej klasy czystość. Pojedyncze kryształy metalu osiągają długość do kilkuset metrów. Dzięki temu poprawia się przepływ strumienia elektronów przez przewodnik.

Kable głośnikowe Zodiac mają separowane żyły gorącą i zwrotną. Dzięki temu zminimalizowany szkodliwy wpływ pól magnetycznych na sygnał płynący między wzmacniaczem i kolumnami, jak również zminimalizowano straty wynikające z niestabilności mechanicznej przewodników.

Przewody zakończone są złoconymi widełkami lub wtykami bananowymi BFA, montowanymi bez użycia cyny. Inne konektory dostępne opcjonalnie na zamówienie.

Standardowe długości to: 2x2 m, 2x2.5 m, 2x3 m. Cena detaliczna za kable o długości 2x2m wynosi 5.899 zł.

[zdjęcie kabla głośnikowego KBL Sound Zodiac]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl