Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - przedwzmacniacz gramofonowy MX-VYNL (2.12.2015)

Na polski rynek wchodzi uniwersalny przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC Musical Fidelity MX-VYNL w cenie 3.995 złotych.

MX-VYNL to urządzenie w pełni symetryczne. Zarówno wejścia jak i wyjścia są dostępne w dwóch postaciach. Wejście niesymetryczne jest na gniazdach RCA, wejście symetryczne w postaci pojedynczego, 5-stykowego gniazda Mini-XLR. Wejścia są w pełni izolowane i można przełączać pomiędzy dwoma podłączonymi jednocześnie gramofonami. Wyjścia są w postaci RCA i pary zwykłych gniazd XLR.

Przedwzmacniacz oferuje bardzo szerokie możliwości współpracy z różnymi wkładkami gramofonowymi. Duże pokrętło umieszczone po prawej stronie służy do wyboru rodzaju wkładki MM lub MC, a także do ustawienia odpowiedniej pojemności dla wkładek MM (od 50pF do 400pF) oraz impedancji dla wkładek MC (od 10Ω do 47kΩ). W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych urządzeń MX-VYNL pozwala na regulację parametrów impedancyjnych wejść nawet podczas odsłuchu. Oprócz tego zarówno dla wkładek MM jak i MC do dyspozycji są po dwa ustawienia wielkości wzmocnienia. Kolejna funkcjonalność przedwzmacniacza to wybór rodzaju krzywej korekcyjnej IEC lub RIAA.

MX-VYNL zapewnia zgodność z krzywą korekcyjną aż do 80kHz, aby uniknąć dzwonienia czy przerzutów. Producent zapewnił też niski poziom szumów, dobrą separację kanałów i niskie zniekształcenia. Przedwzmacniacz korzysta z uniwersalnego zewnętrznego zasilacza 12V/500mA przyjmującego napięcia z sieci 100-240V, 50-60Hz.

Dane techniczne Musical Fidelity MX-VYNL:

[zdjęcie przedwzmacniacz gramofonowego Musical Fidelity MX-VYNL]
[zdjęcie przedwzmacniacz gramofonowego Musical Fidelity MX-VYNL - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl