Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ISOL-8 - kondycjoner MiniSub Chroma do systemów AV (26.11.2015)

Począwszy od grudnia 2015 na polskim rynku dostępny będzie kondycjoner Isol-8 MiniSub Chroma. Jego cenę ustalono na 6.490 złotych.

MiniSub Chroma łączy w sobie rozwiązania z wcześniejszych modeli VMC1080 oraz MiniSub Wave. MiniSub Chroma ma łącznie 6 wyjść. Zastosowano trzy różne typy wyjść dopasowanych do potrzeb różnych urządzeń. Jedno wyjście dla sprzętu wideo (telewizory, monitory), trzy wyjścia dla urządzeń o niskim-średnim poborze prądu i dwa wyjścia dla urządzeń o wysokim poborze prądu.

MiniSub Chroma ma wspólne dla wszystkich wyjść zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Natomiast filtry są osobne dla każdego wyjścia, aby poszczególne urządzenia były izolowane od siebie nawzajem, tak by zakłócenia generowane przez urządzenia składające się na system AV użytkownika nie zakłócały nawzajem swojej pracy.

Gniazdo dla urządzeń wideo wykorzystuje układy pochodzące z kondycjonera VMC1080. Filtr (transmodal filter) blokuje zarówno zakłócenia wspólne jak i różnicowe, a przy tym nie transmituje zakłóceń do masy. Wersja filtra dla urządzeń wideo ma ma szerokie pasmo działania. Filtry dla wyjść nisko-średnioprądowych także blokują zakłócenia wspólne, zakłócenia różnicowe i nie transmituje zakłóceń do masy (transmodal filter). Dla wyjść wysokoprądiwych zastosowano wielostopniowe filtry ze specjalnie nawijanymi elementami o bardzo niskiej impedancji, aby nie pogarszać dynamiki.

Do produkcji MiniSub Chroma wykorzystywane są polipropylenowe kondensatory, cewki Mundorf OFC, wysokiej jakości konkektory, własne dławiki Isol-8.

Dane techniczne kondycjonera Isol-8 MiniSub Chroma:

[zdjęcie kondycjonera Isol-8 MiniSub Chroma]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl