Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIO VIDEO SHOW - wystawa w Warszawie w dniach 6-8 listopada (26.10.2015)

W dniach 6-8 listopada 2015 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja wystawy do tej pory organizowanej pod nazwą Audio Show, przemianowanej w tym roku na Audio Video Show. Tak jak w latach poprzednich wystawcy będą prezentować swoje ekspozycje w hotelu Radison Blu Sobieski (Plac Zawiszy 1) oraz w hotelu Golden Tulip (ul. Towarowa 2, w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Jan III Sobieski). Tym razem trzecim obiektem wystawienniczym będzie Stadion Narodowy (Al. Ks. J. Poniatowskiego 1). Pomiędzy hotelem Sobieski a Stadionem Narodowym kursować będzie specjalny autobus.

W piątek 6 listopada impreza będzie otwarta w godzinach 16.00-20.00, w sobotę 7 w godzinach 10.00-20.00, a w niedzielę 8 listopada od 10.00 do 18.00. Bilet uprawniający do wejścia na teren wystawy kosztować będzie 30zł, karnet trzydniowy 40zł. W cenę biletu wliczony jest drukowany przewodnik po wystawie. Młodzież do 16-go roku życia ma wstęp wolny.

Jak podaje organizator, w tym roku pobity został rekord ilości pomieszczeń wystawienniczych. Według ostatnich informacji wynajętych zostało 141 pomieszczeń, a liczba ta może jeszcze wzrosnąć. Więcej informacji o wystawie - w tym o rozmieszczeniu wystawców w pomieszczeniach - można znaleźć na witrynie organizatora - www.audioshow.com.pl.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl