Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - kompaktowe przedwzmacniacze gramofonowe (14.10.2015)

Bryston poinformował o czterech urządzeniach przeznaczonych dla użytkowników gramofonów. Dwa z nich to przedwzmacniacze gramofonowe, trzecie to dedykowany do nich zasilacz, a czwarte to transformator podnoszący napięcie z niskopoziomowych wkładek MC. Nowe modele Brystona wykorzystują takie same nieduże obudowy jak konwerter cyfrowo-cyfrowy BUC-1 oraz transport CD BOT-1. Obudowy mają szerokość 5,7 cala (14,5cm).

Model BP-2 MM (zalecana cena amerykańska 800 dolarów) jest przeznaczony do pracy z wkładkami MM. BP-2 MM ma cztery ustawienia (100-400pF) pozwalające dopasowywać się do różnych wkładek. Model BP-2 MM/MC (zalecana cena amerykańska 1.750 dolarów) obsługuje zarówno wkładki MM jak i MC. Obydwa wymienione przedwzmacniacze muszą korzystać z zewnętrznego zasilacza. Rolę tą może spełnić wprowadzany równolegle PS-3 (cena 1.000 dolarów). Natomiast użytkownicy przedwzmacniacza Bryston BP-26 z zasilaczem MPS-2 mogą wykorzystać MPS-2 do zasilania BP-2 MM lub BP-2 MM/MC.

Transformator TF-2 (cena 1.500 dolarów) podnoszący napięcie z niskopoziomowych wkładek MC nie wymaga żadnego zasilania. TF-2 będzie oferowany w dwóch wersjach, ze wzmocnieniem 20dB oraz ze wzmocnieniem 31dB.

Wszystkie modele mają wejść do sprzedaży w grudniu 2015.

[zdjęcie przedwzmacniacza gramofonowego Bryston BP-2 MMMC]
[zdjęcie zasilacza Bryston PS-3]
[zdjęcie transformatora Bryston TF-2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl