Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

SOUNDCLUB - konkurs z płytami i wejściówkami na Audio Video Show (14.10.2015)

W okresie od 12 do 26 października firma Sounclub prowadzi konkurs, w którym można wygrywać audiofilskie płyty oraz wejściówki na Audio Video Show 2015.

Konkurs jest prowadzony na profilu Soundclubu na Facebook'u (adres: https://www.facebook.com/SoundClubPolska/timeline). Aby wziąć w nim udział trzeba polubić profil firmy SoundClub i odpowiedzieć na co najmniej jedno z ośmiu konkursowych pytań. Kolejne pytania publikowane są co drugi dzień, o godzinie 16:00. Następnie można odpowiadać przez 48 godzin - do momentu publikacji następnego pytania. Odpowiedzi należy zamieszczać jako komentarze pod postem zawierającym pytanie.

Osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie otrzyma płytę z cyklu Uncompressed World wytwórni Accustic Arts Audiophile Recordings, a osoby które udzielą odpowiedzi jako druga i trzecia otrzymają wejściówki na Audio Video Show. Oprócz tego będzie prowadzony sumaryczny ranking z całego okresu trwania konkursu i na zkończenie zwycięzcy otrzymają kolejne płyty oraz wejściówki na AVS.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl