Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KRUGER&MATZ - aktywne kolumny Passion, Journey, Inspire i Prime (26.09.2015)

Do oferty marki Kruger&Matz dodane zostały dwa modele trojdrożnych, podłogowych kolumn aktywnych. Są to zestawy Passion (zalecana cena 1.299 zł) oraz Journey (cena 799 zł).

Passion to trójdrożne kolumny podłogowe o mocy wyjściowej 80 W. Z przodu każdej z kolumn znajdują się dwa 5-calowe głośniki średniotonowe oraz głośnik wysokotnowy z neodymowym magnesem i membraną wykonaną z jedwabiu. Z boku umieszczony został 8-calowy głośnik niskotonowy.

W trójdrożnych zestawach Journey (moc wyjściowa 60W) na przodzie kolumn umieszczono dwa 4-calowe głośniki średniotonowe oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy. Z boku kolumny zanjduje się 8-calowy głośnik basowy.

Każdy z tych zestawów posiada port USB, czytnik kart SD oraz dwa wejścia RCA co pozwala na bezpośrednie odtwarzanie sygnału audio z wielu różnych źródeł. Jest też możliwość szybkiego parowania smartfona za pomocą łączności Bluetooth. Na wyposażeniu jest też wbudowany tuner FM do odbioru stacji radiowych.

W ofercie są też nowe modele aktywnych zestawów podstawkowych: Inspire i Prime. Oba te modele posiadają wbudowany moduł Bluetooth oraz dwa wejścia RCA, co daje możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku. Insipre mają 5-calowy głośnik niskośredniotonowy oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy. Model Prime 4-calowy głośnik niskośredniotonowy i 1-calowy głośnik wysokotonowy, a obudowa tych kolumn jest wykonana z plastiku.

[zdjęcie aktywnych kolumn Kruger&Matz Passion]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl