Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

REGA - specjalna seria limitowana gramofonu Queen by Rega (25.09.2015)

25-go września to dzień premiery kolekcji winylowych płyt studyjnych grupy Queen oraz dedykowanego gramofonu Queen by Rega (cena 1.900 złotych) opracowanego specjalnie z tej okazji.

Kolekcja muzyczna składa się z 18 różnokolorowych płyt winylowych, 108-stronicowej książki oraz kodu do pobrania nagrań w formie plików MP3. Pomimo, że zespół wydał 15 płyt, w zestawie jest ich 18. Każdy z albumów Queen ma swój odpowiednik w postaci płyty winylowej - nawet, gdy były one wydawane tylko na płytach CD. Dwie ostatnie płyty (Innuendo i Made In Heaven), powstały z myślą o płytach kompaktowych i są dłuższe niż poprzednie nagrania co spowodowało konieczność wydania ich na dwóch płytach winylowych. Dodatkowo album Queen II, który nigdy nie miał przypisanej strony A i B, a tylko stronę białą i czarną, został podzielony na dwa osobne LP. Opracowane na nowo nagrania zostały przygotowane w Abbey Road Studios w Londynie, z oryginalnych taśm studyjnych przez Boba Ludwiga.

Gramofon Queen by Rega został oparty na modelu RP1 i podobnie jak model podstawowy posiada ręcznie montowane ramię gramofonowe RB101 i wkładkę Carbon. Wersja okolicznościowa została zbudowana na laminowanej czarnym akrylem plincie z logo Queen by Rega, wyposażona w synchroniczny 24V silnik o niskich wibracjach stosowany w droższych modelach oraz talerz z żywicy fenolowej z zaprojektowanym przez Freddy'ego Mercury'ego logo zespołu Queen.

Gramofon Queen by Rega został wyprodukowany w ilości 2.000 sztuk. Według informacji importera wszystkie gramofony przygotowane na premierę w Polsce zostały wyprzedane. W porozumieniu z zespołem Queen na początku 2016 roku zostanie wyprodukowane dodatkowe 1.000 sztuk gramofonów, z których 100 ma trafić do Polski.

[zdjęcie gramofonu Rega Queen by Rega]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl