Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - wzmacniacz słuchawkowy V90-BHA i słuchawki MF-200B (16.09.2015)

Na nasz rynek weszły słuchawki Musical Fidelity MF200B (cena 1.499zł) oraz wzmacniacz słuchawkowy Musical Fidelity V90 BHA (cena 1.399zł). Obydwa urządzenia charakteryzują się możliwością pracy w trybie symetrycznym (zrównoważonym). Połączenia symetryczne są szczególnie powszechnie stosowane w sprzęcie pro-audio ze względu na większą odporność na zewnętrzne zakłócenia.

Wzmacniacz słuchawkowy V90-BHA jest wyposażony w wejście symetryczne XLR oraz wejście niesymetryczne RCA. Sygnał z wejścia niesymetrycznego jest wewnątrz konwertowany do postaci symetrycznej. Do dyspozycji jest konwencjonalne, niesymetryczne wyjście mini-jack 3,5mm oraz 4-stykowe wyjście symetryczne mini XLR. Jak zwykle w przypadku sprzętu marki Musical Fidelity mierzone parametry techniczne są na bardzo wysokim poziomie. THD jest poniżej 0.005% w całym paśmie audio, stosunek sygnał-szum wynosi 109dB (waga A). Zastosowano zewnątrzny zasilacz (załączany w zestawie) podający do wzmacniacza napięcie stałe 12V.

Dane techniczne V90-BHA:

Polecane jako sprzęt towarzyszący do wzmacniacza V90-BHA nauszne słuchawki MF-200B mają 41-milimetrowe, selekcjonowane i parowane przetworniki z magnesami neodymowymi. W słuchawkach zastosowano wyskokojakościowe materiały jak polerowany metal czy skóra. Słuchawki można złożyć. Parametry techniczne są takie same jak w słuchawkach MF-200. Każdy nausznik ma osobne wejście dla kabla. Kabel o długości 1,3m jest grubszy, ma lepszą izolację i 4-stykowy wtyk dla połączenia symetrycznego.

Dane techniczne MF-200B:

[zdjęcie wzmacniacza V90-BHA oraz słuchawek MF-200B]
[zdjęcie wzmacniacza V90-BHA - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl