Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

TDK - bezprzewodowe słuchawki WR680 (16.09.2015)

Do sprzedaży na polskim rynku weszły bezprzewodowe słuchawki TDK Life on Record WR680. Słuchawki dostępne są w dwóch kolorach (czarny, biały) a ich sugerowana cena wynosi 199 złotych.

WR680 to słuchawki nauszne. Zastosowano w nich 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Obrotowe nauszniki służą poprawie komfortu oraz podniesieniu izolacji od dźwięków z zewnątrz.

Wbudowana funkcja NFC umożliwia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth. Słuchawki wyposażone są także we wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką i połączeniami. Umożliwia to przełączanie utworów muzycznych, regulację głośności i odbieranie rozmów na większości smartfonów. Według informacji producenta, słuchawki mogą pracować do 8 godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy słuchawki się rozładują, można skorzystać z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,2 m. Dzięki umieszczonym na nim mikrofonie oraz przyciskom sterowania muzyką oraz połączeniami, utrzymuje funkcjonalność zestawu.

Dane techniczne TDK Life on Record WR680:

[zdjęcie słuchawek TDK Life on Record WR680]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2017 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl