Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIA - wzmacniacz zintegrowany Flight Three S (10.08.2015)

Kilka tygodni temu na polski rynek trafił wzmacniacz zintegrowany Flight Three S włoskiej marki Audia. Wzmacniacz w wersji podstawowej kosztuje 11.990zł. Wersja z DAC (USB, 192kHz, 24 bity) jest droższa o 1.500zł. Dopłata za przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC wynosi 1.200zł.

Nowy wzmacniacz ma większa moc, większa obudowę i nieco inną stylistykę niż poprzedni model Flight Three. Ścianka przednia, gałka do regulacji głośności i pilot są wykonane z aluminium. Wyświetlacz informuje o głównych ustawieniach wzmacniacza. Audia Flight Three S ma wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.

Wyposażenie obejmuje 4 wejścia niesymetryczne RCA oraz jedno wejście symetryczne XLR. Jedno z wejść może być wykorzystane jako wejście na sekcję wzmacniacza mocy. Dostępne jest wyjście przedwzmacniacza oraz wyjście do monitora nagrywnia. Wzmacniacz ma funkcje pass-through. Przełączanie źródeł odbywa się przy pomocy szczelnych przekaźników ze złotymi stykami w neutralnej atmosferze.

Główny transformator toroidalny ma moc 600VA. Układy logiczne mają osobny transformator i są połączone z resztą układów tylko poprzez elementy optyczne. W całym wzmacniaczu pracuje łącznie 8 zasilaczy. Do regulacji głośności służy potencjometr Alps (granatowy).

Dane techniczne Audia Flight Three S:

[zdjęcie wzmacniacza Audia Flight Three S]
[zdjęcie wzmacniacza Audia Flight Three S - wnętrze]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl