Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

AUDIOVECTOR - sierpniowa prezentacja kolumn w Gdańsku (10.08.2015)

Począwszy od 10 sierpnia do końca miesiąca będzie miała miejsce największa jak do tej pory w Polsce prezentacja zestawów głośnikowych marki Audiovector. Są one zaprojektowane przez Duńczyka Ole Klifoth'a, który jest właścicielem i głównym konstruktorem marki Audiovector.

Prezentacja jest zorganizowana przez importera (firmę Voice) oraz gdańską firmę Premium Sound, której sklep z dwoma pomieszczeniemi odsłuchowymi będzie miejscem ekspozycji/demonstracji kolumn. Na miejscu są już dostępne obie wysokie serie SR6 i SR3, oraz bardziej przystępne cenowo KI3 i X3. Będzie też prezentowana seria podstawkowa SR1.

Kolumn będzie można posłuchać z dowolną elektroniką dostępną w Premium Sound lub też z elektroniką klienta. Więcej informacji dotyczących indywidualnego umawiania się na prezentacje można znaleźć na witrynie Premium Sound (www.premiumsound.pl).

[zdjęcie zestawów głośnikowych Audiovector w Premium Sound]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl