Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

KBL SOUND - kable Fluid, nowa seria w ofercie (27.07.2015)

Kable Fluid to najbardziej przystępna cenowo seria w zmodernizowanej ostatnio gamie produktów KBL Sound. Pod nazwą Fluid dostępne są interkonekty, kable głośnikowe i zasilające. Produkty te opierają się na doświadczeniach wyniesionych z opracowań wcześniejszych wyższych modeli KBL Sound.

Interkonekty Fluid zastąpiły wcześniejsze Spectre. Zbudowane są z tych samych przewodników co kable Hologram i jak zapewnia producent bardzo zbliżają się do ich brzmienia przy znacznie niższej cenie. Interkonekty te bazują na przewodnikach z miedzi srebrzonej i są zakończone wtyczkami Cardas (srebrzonymi lub złoconymi). Standardowe długości to 1m, 1.5m oraz 2m, a inne długości są na zamówienie. Cena detaliczna za komplet 1m wynosi 1.499 złotych.

Kable głośnikowe Fluid też są następcami Spectre. To kontynuacja konstrukcji opartej na miedzianych przewodnikach taśmowych. W nowych kablach położony został nacisk na lepsze tłumienie drgań przewodów i lepszą jakość dielektryka. Jako przewodnik wykorzystano miedź o czystości 5N, a zkończenia to srebrzone wtyki bananowe BFA z miedzi tellurycznej. Zastosowano oplot tekstylny. Standardowe długości to 2x2m, 2x2.5m oraz 2x3m, a inne długości są na zamówienie. Cena detaliczna za komplet 2m wynosi 1.970 złotych, a cena za komplet 2.5m to 2.460 złotych.

Kabel zasilający Fluid wykorzystuje doświadczenia zdobyte przy opracowaniu kabla zasilającego Red Eye. Fluid ma znacznie niższą cenę, ale bazuje na sprawdzonej konstrukcji wyższego modelu. Zastosowano przewodniki ze srebrzonej miedzi kriogenicznej. Wysokiej klasy wtyczki IEC i AC schuko mają złocone elementy stykowe i nylonowy korpus. Standardowe długości to 1.5m oraz 2m, a inne długości są na zamówienie. Cena detaliczna za kabel 1.5m to 2.460 złotych.

[zdjęcie interkonektu KBL Sound Fluid]
[zdjęcie kabla głośnikowego KBL Sound Fluid]
[zdjęcie kabla zasilającego KBL Sound Fluid]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl