Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DEFINITIVE TECHNOLOGY - bezprzewodowe słuchawki Symphony 1 (15.07.2015)

Amerykańska firma Definitive Technology - znana z produkcji zestawów głośnikowych - zdecydowała się na wprowadzenie do oferty słuchawek. Na rynek wszedł model Symphony 1, którego cena wynosi 1.845 złotych.

Symphony 1 to wokółuszne słuchawki zamknięte, z systemem redukcji szumów zewnętrznych i łącznością Bluetooth. Według producenta wykonanie i zastosowane materiały sprawiają, że Symphony 1 dobrze pasują także do stroju wyjściowego.

Słuchawki mogą być podłączone zwykłym kablem i używane w trybie pasywnym. Mogą też pracować bezprzewodowo korzystając z transmisji Bluetooth. Słuchawki posiadają wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy DAC oraz wzmacniacz, a ich akumulator pozwala na 15 godzin użytkowania.

Symphony 1 są przystosowane do pracy ze smartfonami. Na jednej z muszli znajdują się przyciski, za pomocą których można odbierać telefony.

Słuchawki są wyposażone w 6 mikrofonów, dwa do rozmów telefonicznych, cztery do aktywnego wygłuszania szumów. Wbudowany wzmaniacz sluchawkowy pracuje w trybie mostkowym (BTL).

W zestawie, oprócz słuchawek, znajdziemy solidne etui przenośne, miękki pokrowiec, kabel jack 3.5mm AUX oraz przewód USB do ładowania.

Dane techniczne słuchawek Sympjhny 1:

[zdjęcie słuchawek Definitive Technology Symphony 1]
[zdjęcie słuchawek Definitive Technology Symphony 1 z etui]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl