Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

MUSICAL FIDELITY - nauszne słuchawki MF-200 (8.07.2015)

Do sprzedaży w Polsce weszły nauszne słuchawki Musical Fidelity MF-200. Mają one półotwartą konstrukcję. Cena tego modelu wraz z uniwersalnym pilotem na kablu do smartfonów wynosi 1.399 zł.

Według opisu producenta słuchawki zaprojektowano z myślą o dokładnej, wiernej i możliwie najbardziej neutralnej reprodukcji dźwięku, bez stosowanego nieraz dostrajania brzmienia. MF-200 opierają się na tej samej koncepcji co wcześniejsze MF-100, ale są lepsze zarówno pod względem wzornictwa, konstrukcji, materiałów jak i jakości brzmienia.

Słuchawki MF-200 mają ręcznie dobierane i parowane przetworniki dynamiczne 41mm. Wykonano je z pojedynczego kawałka materiału, by zapewnić niezmienną grubość. Zastosownao magnesy neodymowe. Struktura obudowy została zaprojektowana na nowo i wykonana z nowych, bardziej obojętnych dźwiękowo materiałów.

Materiały użyte do budowy MF-200 to prawdziwa skóra, chrom, metal oraz wysokiej klasy gumowane tworzywa sztuczne, co pozwala zapewnić wysoką trwałość. MF-200 wyposażone są w trwały, nieplączący się, gumowany kabel długości 1,3m, zakończony 4-stykowym jackiem 3,5mm. Nauszniki są wymienne - do wyboru są nauszniki skórzane i wykonane z zamszu alcantara. Nauszniki mają piankę zapamiętującą kształt, co poprawia zarówno komfort jak i właściwości akustyczne. Słuchawki mogą być przechowywane w zamszowym pokrowcu, dołączanym do kompletu. Na kablu znajduje się przycisk umożliwiający wyciszanie muzyki oraz odbieranie telefonów.

Dane techniczne słuchawek Musical Fidelity MF-200:

[zdjęcie słuchawek Musical Fidelity MF-200]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl