Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

POLK AUDIO - wzmacniacz i odtwarzacz strumieniowy z obsługą Play-Fi (30.06.2015)

Na polski rynek weszły dwa urządzenia amerykańskiej firmy Polk Audio. Są to stereofoniczny wzmacniacz Omni A1 (cena 2.199 zł) i odtwarzacz sieciowy Omni P1 (cena 1.599 zł), obydwa przystosowane do obsługi bezprzewodowej transmisji systemu Play-Fi.

Wzmacniacz A1 i odtwarzacz P1 przeznaczone są głównie dla osób, które chcą poszerzyć funkcjonalność swojego dotychczasowego systemu audio o obsługę bezprzewodowej transmisji Play-Fi. Oba urządzenia odtwarzają muzykę w formatach FLAC, WAV, MP3, M4a. Ponadto oferują dostęp do 37.000 stacji radiowych, w tym wszystkich polskich oraz umożliwiają korzystanie z usług sieciowych Spotify, Deezer, Tidal. Do obsługi urządzeń można wykorzystać aplikację Omni Polk.

Odtwarzacz Omni P1 nie tylko może odbierać dźwięk w systemie Play-Fi z pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi, ale ma też wejście analogowe mini-jack. Gniazdo USB służy do aktualizacji oprogramowania oraz ładowania telefonu. Odtwarzacz ma wyjście analogowe RCA LR oraz dwa wyjścia cyfrowe (koncentryczne, optyczne). Wymiary urządzenia (SWG) to 15,5 * 5,1 * 15,5 cm.

Wzmacniacz Omni A1 ma stopień wyjściowy pracujący w klasie D (moc 2*37,5W/4Ω). Oprócz odbioru dźwięku w systemie Play-Fi z pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi, urządzenie ma też wejście cyfrowe optyczne, wejście analogowe mini-jack oraz wejście gramofonowe RCA. Gniazdo USB służy do aktualizacji oprogramowania oraz ładowania telefonu. Wzmacniacz ma nie tylko wyjście głośnikowe ale jeszcze dodatkowe wyjście RCA na subwoofer. Wymiary urządzenia (SWG) to 21,9 * 7,6 * 21,9 cm.

[zdjęcie wzmacniacza Polk Audio A1]
[zdjęcie wzmacnicza Polk Audio A1 - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Polk Audio P1]
[zdjęcie odtwarzacza Polk Audio P1 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl