Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BERESFORD - uniwersalny wzmacniacz słuchawkowy Capella (23.06.2015)

Do sprzedaży w Polsce wszedł najnowszy wzmacniacz słuchawkowy firmy Beresford, model Capella TC-7110 (cena 1.290 złotych). Wzmacniacz wyróżnia się kilkoma funkcjami służącymi do optymalizacji współpracy z różnymi słuchawkami.

Capella ma wejście mini-jack na ściance przedniej oraz wejście RCA LR na ściance tylnej. Kiedy do wejścia mini-jack włożony jest wtyk, to wejście RCA jest automatycznie odłączane. Oprócz wyjścia słuchawkowego typu jack 1/4 cala do dyspozycji jest też wyjście RCA LR. Poziom sygnału na wyjściu RCA jest regulowany, także Capella może spełnić rolę prostego przedwzmacniacza.

Wzmacniacz ma zewnętrzny zasilacz. Oprócz gniazda do podłączenia zasilania jest też drugie gniazdo pozwalające przekazać zasilanie do innego urządzenia. Niewielki pobór mocy pozwala na pracę z zasilaniem bateryjnym.

Capella ma kilka nietypowych funkcji. Regulator wzmocnienia pozwala dopasować się do różnych impedancji i czułości słuchawek. Czteropozycyjny regulator współczynnika tłumienia kształtuje odtwarzanie basu słuchawek. Regulator wysokich tonów służy do złagodzenia brzmienia gdy jest ono zbyt jasne. Regulator głębi sceny pozwala kształtować sposób lokalizacji źródeł pozornych. Na wyposażeniu jest też regulacja balansu i sygnalizacja przesterowań. Znaczna moc (2*2W) pozwala na wysterowania słuchawek ortodynamicznych.

Wzmacniacz ma metalową, galwanizowaną obudowę. Jego wymiary (SWG) to 185 * 55 * 175 mm.

[zdjęcie wzmacniacza słuchawkowego Beresford Capella]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl