Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDMUND - bezprzewodowe, aktywne kolumny Logos Anatta (11.06.2015)

Logos Anatta to nowy, aktywny, trójdrożny, bezprzewodowy zestaw głośnikowy szwajcarskiej firmy Goldmund.

Logos Anatta obsługuje bezprzewodowo przesyłany sygnał audio. Może współpracować z nadajnikiem USB Goldmund zainstalowanym w komputerze lub z nadajnikami wbudowanymi niektórych urządzeniach Goldmunda, jak choćby Mimesis 11. Korzystając z urządzeń takich jak Mimesis 11 czy Talisman można odtwarzać sygnał audio z zewnętrznych źródeł. Oprócz obsługi sygnałów bezprzewodowych zestaw ma też cyfrowe wejście koncentryczne RCA.

Nowe zestawy są pod wieloma względami pokrewne do modelu Apologue. Zastosowano taki sam typ struktury mechanicznej z ramą, takie same sekcje wysokotonowe, średniotonowe i basowe. Głośnik wysokotonowy ma miękką kopułkę, dwa głośniki średniotonowe mają rozmiar 7 cali, a głośnik basowy jest 12-calowy i pracuje w obudowie bass-reflex.

Sumaryczna moc wbudowanych wzmacniaczy Telos wynosi 600 W, po 175W dla sekcji wysoko- i średniotonowej oraz 250W dla sekcji niskotonowej.

Zestawy mają metalową konstrukcję z mechanicznym uziemieniem wibracji. Zastosowano tradycyjne dla Goldmunda satynowe wykończenie aluminiowych obudów oraz czarną ramę.

Zestawy są montowane ręcznie w fabryce Goldmunda i dostarczane w postaci złożonej, w drewnianych skrzyniach. Producent podkreśla, że instalacja jest niekłopotliwa. Wystarczy wytoczyć zestawy ze skrzyń, rozpakować, umieścić we właściwym miejscu i podłączyć zasilanie. Przewód zasilający jest ukryty w ramie i ma wyjście w jej tylnej części. Po instalacji system można od razu przetestować z nadajnikiem Goldmund Dongle.

Producent wykonuje też indywidualizację oprogramowania zestawów do warunków akustycznych konkretnego pomieszczenia.

Dane techniczne Goldmund Logos Anatta:

[zdjęcie zestawów Goldmund Logos Anatta]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl