Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ADVANCE ACOUSTIC - odtwarzacz Advance Paris X-Cd1000 z sekcją lampową (10.06.2015)

W drugiej połowie czerwca do sprzedaży wejdzie odtwarzacz CD Advance Paris X-Cd1000. Jego cenę ustalono na 6.590 zł.

Advance Paris to grupa urządzeń wyodrębnionych z oferty Advance Acoustic, w której skład wchodzi kilka flagowych modeli tego francuskiego producenta. Do przedstawionych rok temu kolumn głośnikowych X-L1000 dołączył wzmacniacz zintegrowany X-i1000 i odtwarzacz płyt CD X-Cd1000.

Advance Paris X-Cd1000 wyróżnia się zastosowaniem wyjściowej sekcji lampowej, z której można korzystać według uznania. Odtwarzacz ma podwójne wyjścia RCA - przez jedne wyjścia sygnał jest prowadzony przez sekcję lampową, w drugich wyjściach ją omija. Użytkownik ma możliwość wyboru między układem wspomaganym przez lampy, a czysto tranzystorowym.

Odtwarzacz ma solidną, sztywną konstrukcją chassis, w którym odseparowano sekcje transportu, przedwzmacniacza i zasilania, zapewniając izolację poszczególnych sekcji. Minimalizuje to ryzyko zakłóceń między różnymi układami w urządzeniu. Taka konstrukcja sprawia, że całe urządzenie waży prawie 10 kg. W sekcji zasilania zastosowano duży transformator toroidalny o mocy 50W. W odtwarzaczu zastosowano przetwornik Burr Brown PCM 1792. X-CD1000 posiada komplet wejść cyfrowych (optyczne, koncentryczne i AES/EBU) oraz analogowych (RCA i XLR).

[zdjęcie odtwarzacza Advance Paris X-Cd1000]
[zdjęcie odtwarzacza Advance Paris X-Cd1000 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl