Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

HIFI MAN - douszne słuchawki RE-400 w wersjach dla Androida i Apple (2.06.2015)

Na polski rynek weszły nowe wersje dousznych słuchawek HiFiMAN RE-400 przeznaczone do pracy ze smartfonami Android oraz Apple. Ich cena wynosi 429 złotych.

RE-400 Waterline to najpopularniejszy model w gamie produktowej HiFiMANa. Stąd decyzja o wprowadzeniu wersji dedykowanych do smartfonów Apple (RE-400i) oraz Android (RE-400a). Zasadniczo są to takie same słuchawki jak RE-400, ale z dodanymi możliwościami sterowania przy pracy ze smartfonami.

Słuchawki mają przetwornik z tytanową membraną 8.5mm, miedzianą cewką i magnesem neodymowym. Obudowa przetworników wykonana jest ze srebrnego, anodowanego aluminium. Okablowanie wykorzystuje miedź OFC. W zestawie załączane są 4 rodzaje wkładek dousznych. Istnieją dwie możliwości mocowania w uchu z kablem biegnącym w dół lub do góry (kabel prowadzony za uchem).

Słuchawki mają impedancję 32Ω, czułość 102 dB, a ich moc maksymalna to 30mW. Odtwarzane są częstotliwości z zakresu 15-22.000Hz.

[zdjęcie słuchawek RE-400a]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl