Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

BRYSTON - modernizacja odtwarzacza plików BDP-2 (1.06.2015)

Bryston poinformował o wprowadzeniu do produkcji Integrated Audio Device (IAD). Jest to nowy, produkowany samodzielnie przez Brystona układ elektroniczny do odtwarzacza plików BDP-2.

Wszystkie nowe egzemplarze BDP-2 są już produkowane z zainstalowanym Integrated Audio Device, natomiast w starszych egzemplarzach można wymienić poprzednie układy na nowe. Jak na razie wymiana jest przeprowadzana wyłącznie w fabryce Brystona i kosztuje na rynku amerykańskim 500 dolarów. Z czasem modernizację mają też wykonywać przeszkoleni dealerzy i dystrybutorzy.

IAD zastępuje stosowaną wcześniej, pozyskiwaną od zewnętrznego dostawcy kartę dźwiękową oraz moduł interfejsu SPDIF (AES/BNC). Zastosowanie IAD pozwoliło na poprawę jakości przetwarzania sygnału. Poza tym układ IAD nie jest zasilany przez zasilacz płyty głównej, lecz przez liniowy zasilacz BDP-2.

Bryston podkreśla też, że oprócz poprawy jakości urządzenia, poprawi się też jego dostępność. Wcześniej opóźnienia w dostawach podzespołów powodowały opóźnienia w produkcji BDP-2. Samodzielna produkcja IAD pozowoli uwolnić się od tych problemów.

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl