Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

RHA - douszne słuchawki T20 z technologią Dual-Coil (28.05.2015)

Na monachijskiej wystawie High-End Show zostały zaprezentowane nowe słuchawki szkockiej marki RHA - model T20. Jest to pierwszy model dokanałowych słuchawek RHA wykorzystujący autorską technologię przetwornika dynamicznego DualCoil. Model RHA T20 będzie wkrótce dostępny w Polsce w cenie 989 złotych. Na słuchawki udzielana jest 3-letnia gwarancja.

Zastosowana tu konstrukcja wykorzystuje dwie niezależne cewki umieszczone na zewnątrz i wewnątrz magnesu pierścieniowego, umożliwiając poruszanie innymi częściami membrany, w zależności od dostarczanego sygnału. Jedna z cewek odpowiedzialna jest za niskie oraz niższe średnie tony, druga zaś ma za zadanie obsłużyć wysokie oraz wyższe średnie tony.

Podobnie jak w modelu RHA T10i, również T20 wykorzystuje unikalną obudowę z wytłaczanej ciśnieniowo stali nierdzewnej (MIM). Obudowa jest bardzo wytrzymała i zapewnia pożądane właściwości akustyczne.

Dopasowywany przewód jest prowadzony wokół ucha co ma poprawić komfort i wyeliminować uczucie ciężkości. Kabel ma długość 1.35 m, jako przewodnik wykorzystano miedź multicore OFC, a wtyk to pozłacany mini-jack 3,5mm.

Zastosowany w T20 system filtrów (w zestawie załączane są dwie pary filtrów) umożliwia dostrojenie charakteru brzmienia słuchawek do indywidualnych preferencji. Poza ustawieniem neutralnym można podkreślić wysokie lub niskie częstotliwości.

Podobnie jak inne produkty RHA, T20 też ma bogaty zestaw akcesoriów. Słuchawki dostarczane są z kompletem wkładek dousznych w różnych rozmiarach oraz trzech wersjach:
- 6 par silikonowych wkładek (2 pary z rozmiaru S/M/L)
- 2 pary silikonowych wkładek double-flange (S/M)
- 2 pary pianek z pamięcią kształtu (uniwersalne)
Oprócz tego w zestawie jest stalowa karta do przechowywania wkładek, skórzane etui na słuchawki i klips do ubrania.

Dane techniczne słuchawek RHA T20:

[zdjęcie słuchawek RHA T20]
[zdjęcie słuchawek RHA T20 z akcesoriami]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl