Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

ASTELL KERN - przenośny odtwarzacz Junior (25.05.2015)

Kilka dni po oficjalnej premierze na wystawie High-End Show w Monachium, najtańszy odtwarzacz marki Astell&Kern trafił właśnie do sprzedaży w Polsce. Model ten został nazwany Junior, a jego cena to 2.299 złotych.

Według komunikatu prasowgo AK Junior ma zapewnić bezkompromisową jakość dźwięku w bardziej przystępnej cenie aniżeli poprzednie odtwarzacze Astell&Kern. Producent poleca urządzenie nie tylko do użytku jako przenośny odtwarzacz, ale także jako źródło do domowego sprzętu hi-fi czy też jako zewnętrzny przetwornik cyfrowo-analogowy USB do komputera.

Obudowa AK Junior jest wykonana całkowicie z aluminium (kolor srebrny). Zastosowany ekran dotykowy o przekątnej 3,1 cala o rozdzielczości 240x400. Oprócz samego odtwarzacza zestaw zawiera przewód micro USB, kartę gwarancyjną, intrukcję obsługi, 2 sztuki osłonek na karty micro SD.

AK Junior na posiada wbudowane 64GB pamięci wewnętrznej na muzykę. Dodatkowy slot kart pozwala wykorzystać karty 64-128GB, dzięki czemu można uzyskać 192GB pamięci.

Wejście USB Micro-B pozwala na ładowanie oraz przesył danych. Możliwa jest też praca w trybie UMS (USB Mass Storage). Do dyspozycji jest wyjście słuchawkowe 3.5mm (napięcie wyjściowe 1,95V, impedancja wyjściowa 2Ω) oraz możliwość transmisji sygnału przez Bluetooth V4.0.

AK Junior jest w stanie odtwarzać pliki w formacie DSD. Obsługiwane są pliki PCM do rozdzielczości 192kHz/24bity.

Zastosowano konwerter CA Wolfson WM8740. Zegar ma poziom jittera 50ps.

Dane techniczne odtwarzacz Astell&Kern Junior:

[zdjęcie odtwarzacza Astell&Kern Junior]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl