Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - 5.2-kanałowy amplituner AVR-X520BT (18.05.2015)

W czerwcu 2015 na rynek wejdzie nowy amplituner Denon AVR-X520BT. Będzie to podstawowy model wśród amplitunerów AV Denona. Urządzenie jest produkowane w jednej wersji, w kolorze czarnym, a cena została ustalona na 1.395 złotych.

AVR-X520BT to amplituner 5.2-kanałowy, każdy z pięciu kanałów ma moc 130W. Na wyposażeniu są też dwa niskopoziomowe wyjścia RCA do podłączenia subwooferów.

AVR-X520BT jest wyposażony w technologię HDCP 2.2 zgodną z najnowszą specyfikacją, która jest wymagana do odtwarzania treści 4K Ultra zabezpieczonych przed kopiowaniem. Do dyspozycji jest pięć wejść HDMI, z których trzy obsługują HDCP 2.2 / 4K 60p. Dodatkowo AVR-X520BT obsługuje w pełnym zakresie 4K Ultra HD wraz z podpróbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through. Zapewniona jest także kompatybilność 3D wszystkich wejść HDMI.

Dzięki wbudowanej bezprzewodowej łączności Bluetooth, użytkownik może podłączyć swój smartfon obsługujący Bluetooth i przesyłać strumieniowo sygnał audio do AVR-X520BT. Amplituner może zapamiętać 8 powiązanych urządzeń Bluetooth, więc po jednorazowym podłączeniu, kilka osób może szybko uzyskać dostęp do urządzenia.

Aplikacja Bluetooth (Denon 500 Series Remote App) pozwala sterować amplitunerem AVR-X520BT przy pomocy każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Używając aplikacji można włączyć lub wyłączyć urządzenie, sterować głośnością, wyciszyć lub wybrać źródło dźwięku. Aplikacja jest już dostępna w wersji dla urządzeń z systemem Android, a wkrótce będzie oferowana w wersji dla systemu iOS.

Do dyspozycji jest też port USB na panelu przednim do odtwarzania plików muzycznych (w tym MP3, WMA, FLAC i AAC) i ładowania urządzeń przenośnych.

Aby ułatwić instalację i konfigurację amplituner ma asystenta ustawień Denon. AVR-X520BT jest wyposażony w pomiarowy mikrofon do konfiguracji audio, który dostosowuje parametry systemowe do indywidualnego systemu głośników i przestrzeni w pomieszczeniu. Panel przedni AVR-X520BT jest wyposażony w 4 przyciski szybkiego wyboru funkcji, które pozwalają użytkownikowi wybrać jedno z ulubionych źródeł. Dzięki funkcji Quick Select, AVR-X520BT pamięta preferowane źródła, jak również preferowane ustawienia dźwięku dla każdego źródła. Oprócz aplikacji Bluetooth do sterowania można też skorzystać z dołączanego pilota zdalnego sterowania.

[zdjęcie amplitunera Denon AVR-X520BT]
[zdjęcie amplitunera Denon AVR-X520BT - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl