Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - nowe urządzenia i aktualizacja oprogramowania systemu Heos (14.05.2015)

Gama produktów bezprzewodowego systemu Denon Heos zostanie wkrótce poszerzona o dwa produkty: HEOS 1 i HEOS 1 Go Pack. Ich sprzedaż rozpocznie się w czerwcu 2015. Zestaw HEOS 1 + Go Pack jest już dostępny w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 1.295 zł. Cena promocyjna uwzględnia rabat 50% na Go Pack. Cena regularna zestawu to 1.495 zł.

HEOS 1 to przenośny, bezprzewodowy, odporny na wilgoć głośnik - pierwszy produkt tej serii dedykowany do użytku zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i poza nimi. Jest to także najmniejszy i najbardziej przystępny cenowo wśród głośników Heos. HEOS 1 korzysta z łączności Wi-Fi (dual-band), ma też bezpośrednie wejście USB, gniazdo Ethernet i wejścia analogowe AUX IN. Przy pomocy aplikacji HEOS app można odtwarzać sygnał z dowolnego źródła czy urządzenia smart, odtwarzać strumienie z serwisów muzycznych w chmurze, bezpośrednio z telefonu lub tabletu, USB, dysków sieciowych, wejścia AUX IN. HEOS 1 to zestaw dwudrożny, typu bi-amp, z dwukanałowym wzmacniaczem klasy D, aktywnym korektorem i zwrotnicą. Dwa głośniki HEOS 1 mogą stworzyć parę sytemu stereo. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarny i biały.

HEOS 1 Go Pack jest pakietem akcesoryjnym złożonym z akumulatora, osłony Splashguard i adaptera Bluetooth z łączem USB. Akumulator zapewnia do 6 godzin pracy podłączonego głośnika HEOS 1. Wskaźnik naładowania akumulatora ma 4 diody LED. W połączeniu z osłoną Splashguard głośnik HEOS 1 staje się bryzgoszczelny zgodnie ze specyfikacją IPX4. Adapter Bluetooth-USB pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio do głośnika HEOS 1, gdy niedostepna jest sieć Wi-Fi. A dodatkowo, gdy dostępna jest sieć Wi-Fi, dźwięk przesyłany przez Bluetooth może być dzielony z innymi urządzeniami HEOS. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne: czarny i biały.

Poza głośnikiem HEOS 1 i HEOS 1 Go Pack, seria produktów HEOS składa się z większych głośników systemu multiroom: HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7. HEOS Amp i HEOS Link pozwalają na integrację posiadanych systemów hi-fi do systemu HEOS. Dostępny jest także rozszerzacz zasięgu, HEOS Extend.

Natomiast jeszcze w maju ma się pojawić aktualizacja darmowej aplikacji sterującej HEOS App. Do gamy wspieranych przez system HEOS internetowych serwisów muzycznych dołączy Tidal, pierwszy w systemie HEOS serwis strumieniowy oferujący bezstratną jakość CD odtwarzanych utworów. Majowa aktualizacja HEOS App umożliwi łączenie dwóch urządzeń HEOS 5 lub HEOS 7 w parę stereo. Użytkownicy i instalatorzy systemów Control4 będą mogli wykorzystać sterownik Control4 dla HEOSa dołączony do tej aktualizacji. Pozwoli to na pełną integrację urządzeń HEOS w systemach Control4. W aplikacji HEOS App dla iPada pojawi się po aktualizacji możliwość używania jej na iPadzie ustawionym horyzontalnie. Ostatnią z istotnych zmian aktualizacyjnych jest możliwość ukrycia lub zmiany nazwy analogowych i cyfrowych wejść.

[zdjęcie bezprzewodowego głośnika Denon HEOS 1 z Go Pack]
[zdjęcie bezprzewodowego głośnika Denon HEOS 1 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl