Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

VERICTUM - polskie bezpieczniki X Fuse i X Fuse X2 (29.04.2015)

Debiutująca na rynku audio polska firma Verictum (marka firmy CTG Sp. z o.o.) wprowadza na rynek dwa modele bezpieczników: X Fuse i X Fuse X2. Bezpieczniki z rodziny X Fuse zostały zaprojektowane w oparciu o własną technologię Verictum, w firmowej nomenklaturze określanej jako Technologia X.

Bezpieczniki X Fuse i X Fuse X2 produkowane są ściśle według specyfikacji Verictum. Styki bezpieczników, w przeciwieństwie do wielu innych, nie są niklowane, lecz są pokryte odpowiednio dobraną, grubą warstwą czystego srebra, aby zapewnić jak najlepsze przewodzenie. Każdy z bezpieczników jest ręcznie polerowany w celu zmaksymalizowania powierzchni kontaktu z gniazdem i ograniczenia strat. Bezpieczniki są również poddawane kontrolowanej komputerowo, etapowej i wielogodzinnej kriogenizacji. Proces ten stabilizuje strukturę cząsteczkową przewodnika i jak zapewnia producent istotnie wpływa na parametry elektryczne oraz znacząco poprawia dźwięk. Każdy bezpiecznik X Fuse jest dodatkowo ręcznie owijany opracowanym przez Verictum, odpowiednio przygotowanym materiałem, który tłumi drgania i izoluje bezpiecznik.

Bezpieczniki dostępne są w dwóch wersjach rozmiarowych 5*20 oraz 6,3*32, na napięcie 250V. Wersje szybkie i zwłoczne są w tych samych cenach.

Według producenta są to najbardziej zaawansowane bezpieczniki na rynku. Obecnie do odwołania prowadzona jest przedsprzedaż bezpieczników w promocyjnych cenach - szczegółowych informacji na ten temat udziela bezpośrednio Verictum. Bezpieczniki można wypożyczyć do odsłuchu za kaucją na 18 dni.

[zdjęcie bezpiecznika Verictum X-Fuse]
[zdjęcie bezpiecznika Verictum X-Fuse model X2]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl