Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - kompaktowy odtwarzacz CD DCD-50 (23.04.2015)

Po premierze stereofonicznego wzmacniacza PMA-50, do sprzedaży wejdzie dopasowany do niego odtwarzacz CD - DCD-50. Urządzenia te należą do serii Denon Design Series, charakteryzującej się kompaktową konstrukcją i nowoczesnym wzornictwem. DCD-50 będzie dostępny w kolorze czarnym od czerwca tego roku.

DCD-50 jest wyposażony w szczelinowy napęd przystosowany do odtwarzania płyt audio CD i plików MP3 / WMA. Sygnał cyfrowy jest dokładnie ekranowany i przesyłany do koncentrycznego wyjścia cyfrowego, pozwalającego na cyfrowe połączenie z PMA 50. Takie połączenie obu urządzeń pozwala wykorzystać cyfrowe przetwarzanie sygnału w PMA-50 takie jak Advanced AL32 Processing i regeneracja zegara głównego. DCD-50 nie musi współpracować z PMA-50 czy innym wzmacniaczem z wejściem cyfrowym. Odtwarzacz ma precyzyjny przetwornik CA 32bity/192kHz i wyjście analogowe RCA.

Obudowa ma wykończenie z matowego aluminium z jasnymi akcentami i matową czarną powierzchnią. Odtwarzacz może być umieszczony poziomo lub pionowo. Zdejmowane nóżki i nakrętki pozwalają na szybką zmianę konfiguracji, a obraz na wyświetlaczu OLED dopasowuje się automatycznie do ustawienia. Pilot zdalnego sterowania obsłuży również PMA-50.

[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-50]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-50 - tylna ścianka]
[zdjęcie odtwarzacza Denon DCD-50 ze wzmacniaczem PMA-50]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl