Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

Denon - cztery nowe urządzenia (12.02.1999)

Denon dawno nie wprowadzał zmian do działu jednokasetowych magnetofonów - jedyne co wydarzyło się ostatnio w dziale analogowych rejestratorów to dwukasetowy DRW-585. Teraz przyszła kolej na nowe urządzenie jednokasetowe. Nowy model DRM-555, kosztuje 945 zł i jest dostępny w kolorach czarnym i złotym. Wraz z pojawieniem się w sprzedaży DRM-555 wycofano wcześniejszą konstrukcję DRM-550. Nowy magnetofon zaopatrzony jest w Dolby B, C, HX-Pro, odłączany filtr MPX i autorewers a także współpracuje z włącznikiem czasowym.

Duże zmiany zachodzą w kategorii urządzeń AV, przybywają nowe modele, a produkowane dotychczas otrzymują kolejne wersje. Kolejny produkt to AVR-1700. Kosztując 2995 zł stał się on najtańszym amplitunerem Denona zawierającym dekoder AC-3. Do podłączenia sygnałów cyfrowych przeznaczono trzy wejścia: dwa koncentryczne i jedno światłowodowe. AVR-1700 wyposażono w wyjście na zewnętrzny dekoder - dzięki temu użytkownik może skorzystać z innych, oprócz wewnętrznego Dolby Digital, dekoderów. Najważniejszym uzupełniającym procesorem wydaje się DTS (również oferowany przez Denona, w postaci niezależnego dekodera). Amplituner posiada również wyjścia liniowe na zewnętrzny subwoofer aktywny, głośniki przednie oraz centralny. Jak przystało na urządzenie zdolne kontrolować cały system AV, AVR-1700 został wyposażony w pilota zdolnego zapamiętać kody innych urządzeń. Wzmacniacz zawiera pięć jednakowych końcówek mocy, każda po 70W (8 omów, 20Hz-20kHz). Tuner zapamiętuje 40 stacji, posiada także pełny RDS. AVR-1700, podobnie jak większość nowych modeli Denona, oferowany jest w kolorach czarnym i złotym.

Na rynku pojawił się także nowy model rejestratora Mini Disc, najtańszy w ofercie Denona. Nosi symbol DMD-800, kosztuje 2190 zł i występuje w kolorach czarnym i złotym. Cyfrowy rejestrator MD otrzymał także system 6.5. Cena MD z tej linii nie jest jeszcze znana.
Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl