Uwaga!

Trwają prace techniczne na witrynie hifi.pl. Dopóki widoczny będzie niniejszy komunikat prosimy:
- nie zamieszczać ogłoszeń na giełdzie
- nie logować się na swoje konto
- nie rejestrować nowych kont na hifi.pl
- jeśli jesteście Państwo zalogowani prosimy o jak najszybsze wylogowanie

Przewidujemy, że czas trwania prac nie przekroczy 30 minut. W tym czasie można normalnie korzystać z treści zamieszczonych na hifi.pl.

Kiedy niniejszy komunikat zniknie będzie to oznaczało, że prace zostały zakończone i możliwe jest korzystanie z wszystkich funkcji witryny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z prowadzony prac.

Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

DENON - mikro system hi-fi D-M40 (11.04.2015)

Kontynuując blisko 20-letnie tradycje swojej serii M, firma Denon wprowadzi do oferty mikro system hi-fi D-M40, którego poprzednikiem był znany D-M39. Nowy system ma wejść do sprzedaży w czerwcu 2015.

D-M40 zawiera amplituner z odtwarzaczem CD (czyli RCD-M40 lub RCD-M40DAB), oraz zoptymalizowany do współpracy z nim zestaw dwudrożnych głośników SC-M40. Wersja D-M40 będzie miała tuner FM, a wersja D-M40DAB tuner DAB/DAB+. Część elektroniczna (szerokość 210 mm, głębokość 310 mm) będzie sprzedawana w czarnej lub srebrnej wersji wykończenia. Zestawy głośnikowe dostępne będą w wykończeniu czarnym i w kolorze drzewa wiśniowego.

Wbudowany wzmacniacz ma moc 2x30W. Do dyspozycji jest nowo opracowany wzmacniacz słuchawkowy. Oprócz terminali głośnikowych jest też wyjście RCA do subwoofera.

D-M40 ma dwa optyczne wejścia cyfrowe, wejście analogowe RCA LR oraz port USB. Poprzez USB można odtwarzać pliki MP3, WMA, FLAC, WAV i AAC, a także odtwarzać cyfrowo nagrania ze sprzętu marki Apple. Gniazdo USB pozwala na ładowanie urządzeń mobilnych, nawet w trybie stand-by.

Jak podaje producent zastosowno koncepcję konstrukcyjną simple & straight. Wszystkie obwody mają nieskomplikowaną konstrukcję o krótkich ścieżkach sygnałowych. Dołożono starań by zminimalizować niepożądane wpływy na sygnał audio.

Informacje o odtwarzanych utworach czy stacjach radiowych są prezentowane na dwuliniowym wyświetlaczu FL. D-M40 ma timer i w zestawie jest pilot zdalnego sterowania.

Zestawy głośnikowe SC-M40 to konstrukcja dwudrożna. Przetwornik niskośredniotonowy ma rozmiar 12cm, a 2,5-centymetrowy głośnik wysokotonowy ma miękką kopułkę. Brzmienie jest opisane jako dostrojone do wymagań europejskich.

[zdjęcie systemu Denon D-M40]
[zdjęcie systemu Denon D-M40 - tylna ścianka]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2021 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl