Start Pomoc Kontakt Reklama O nas Zaloguj Rejestracja

Witryna hifi.pl wykorzystuje ciasteczka (cookies). Proszę kliknąć aby uzyskać więcej informacji.

GOLDMUND - bezprzewodowe kolumny Logos Tower i Metis Tower (10.04.2015)

Znana głównie z bardzo drogiego sprzętu firma Goldmund wprowadziła do oferty dwa modele przystępniejszych cenowo, bezprzewodowych kolumn: Logos Tower i Metis Tower.

Zestawy mają tradycyjne kształty, dyskretne wzornictwo i są wykonane z anodyzowanego aluminium. Materiał ten został wybrany zarówno ze względu na wygląd jak też sztywność, odporność na temperatury czy wilgoć oraz trwałość. Na górnej ściance znajduje się złocona płyta z logo Goldmunda. Stopki są regulowane.

Logos i Metis odbierają sygnał bezprzewodowo bezpośrednio z komputera, do którego podłącza się nadajnik Goldmunda instalowany w gnieździe USB. Goldmund ma też w ofercie inne transmitery, z którymi mogą współpracować te zestawy. W przypadku modelu Metis możliwa jest tylko praca bezprzewodowa, a w przypadku modelu Logos można oprócz tego podać sygnał kablem na wejście RCA.

Logos ma wbudowane wzmacniacze Telos 2 x 175W. Zastosowano 1-calowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką i 6,5-calowy głośnik niskośredniotonowy pracujący w obudowie bass-reflex. Wymiary samego zestawu to (WSG) 109 * 21.5 * 15.5 cm, a wymiary podstawy to (WSG) 3,5*36*33.5 cm.

W zestawach Metis pracuje 70-watowy wzmacniacz, 1-calowy kopułkowy głośnik wysokotonowy oraz dwa 4-calowe głośniki niskośredniotonowe. Zastosowano obudowę typu bass-reflex. Wymiary zestawu to (WSG) 102 * 20 * 18 cm. Do zestawów Metis Tower można też dołączyć bezprzewodowy subwoofer Metis.

[zdjęcie zestawów Goldmund Logos Tower i Metis Tower]

Jeśli mają Państwo uwagi dotyczące tej strony lub zauważyliście na niej błędy, dajcie nam znać.
Kliknięcie na niniejszy link spowoduje uruchomienie w nowym oknie formularza, przy pomocy którego można przekazać uwagi do redakcji.
Copyright © 1991-2019 Magazyn Hi-Fi, Gdynia, Poland
logo hifi.pl